Na naszym kursie nauczysz się, krok po kroku, jak wykonać najmodniejszy makijaż i dowiesz się, co zrobić aby wyglądać najlepiej przy minimalnym wysiłku. Nauczysz się elementów charakteryzacji, niezbędnych w kreowaniu wizerunku drag queen i nie tylko.

Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie serdecznie zaprasza na kurs z profesjonalnego makijażu artystycznego z elementami drag queen, łączącego make-up i elementy charakteryzacji.

Kurs odbędzie się w siedzibie Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Warszawie przy ul. Podwale 13 w dniach:
- 16 października (sobota) 2021 r. w godz. 09.00 – 15.00
- 23 października (sobota) 2021 r. w godz. 09.00 – 15.00.oraz
- 6 listopada (sobota) 2021 r. w godz. 09.00 – 15.00.
Łącznie 21 godzin lekcyjnych.

Cena kursu wynosi 680,00 zł/os.

Zajęcia prowadzą Mistrzowie w zawodzie wizażystka-stylistka.

Program szkolenia obejmuje część teoretyczną i część praktyczną:

• Zasady wykonywania makijażu. Przybory, akcesoria.
  • Analiza kolorystyczna twarzy. Typy urody.
  • Przygotowanie skóry pod makijaż. Techniki kamuflaży, modelaż, korekcja i konturowanie twarzy. Korekta oczu. Modelowanie brwi.
  • Zakrywanie śladów zarostu, uwydatnianie kobiecych rysów twarzy, ukrywanie niedoskonałości.
  • Podstawy makijażu dziennego, jak dobierać podkłady, jak dobierać cienie do typu urody.
  • Podstawy makijażu wieczorowego, rozświetlanie cery, zakładanie sztucznych rzęs.
  • Porady dotyczące depilacji oraz porady dotyczące co uwydatnić a co ukryć w sylwetce.
  • Specyfika makijażu scenicznego.

Dla zainteresowanych możliwość rozbudowania o wizaż typowo Drag Queen.Część praktyczna szkolenia polegać będzie na samodzielnym wykonaniu makijażu na swoim modelu albo na sobie.
    Organizator szkolenia zapewnia materiały szkoleniowe, drobne ciastka, kawę, herbatę i wodę.
    Uczestnicy po zakończeniu kursu otrzymają „Zaświadczenie o ukończeniu kursu zgodnie z rozporządzeniem MEN”. Pozytywne ukończenie kursu umożliwia podejście do egzaminu zewnętrznego poświadczającego uzyskane kompetencje, organizowanego przez Krajowe Centrum Akredytacji.

Warunkiem uczestnictwa w szkoleniu jest przesłanie do organizatora formularza zgłoszeniowego na adres mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.; oraz  dokonanie wpłaty w terminie do dnia 7 października br. na konto bankowe Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Warszawie: Bank PKO S.A. XI  Oddział Warszawa36-12401138-1111000002094405 z dopiskiem - imię i nazwisko uczestnika, kurs makijażu artystycznego

Formularz zgłoszeniowy.

Szczegółowe informacje pod numerem telefonu  603-372-449.