Zapraszamy gimnazjalistów z Warszawy i okolic do wzięcia udziału w II warszawskim turnieju sportów elektronicznych “Rush Tournament ZDZ Warszawa”

Jest to turniej sportów elektronicznych, który odbywać się będzie w grze Counter-Strike: Global Offensive.

Jest to gra z dziedziny gier esportowych. Esport to forma rywalizacji w której zamiast piłek i bramek wykorzystuje się gry esportowe, łącze internetowe oraz komputery.

W dniach 19 – 20 maja 2018 r. odbywać się będą finałowe rozgrywki Counter Strike: Global Offensive, weźmie w nich udział 8 drużyn CS:GO.

W ciągu dwóch dni turniejowych gracze rywalizować będą w pięcioosobowych drużynach  w Zakładzie Doskonalenia Zawodowego  na warszawskiej Starówce, przy ul. Podwale 13.

Wcześniej, podczas eliminacji internetowych zostanie wyłonionych najlepszych 8 drużyn (tj. 40 graczy).

Całość rozgrywek transmitowana będzie w internecie przez komentatorów esportowych.

Zapisy trwają do 4 maja 2018 r.

Organizatorem turnieju jest Zakład Doskonalenia Zawodowego w Warszawie i Krajowa Federacja Sportów Elektronicznych.

19.05-20.05.2018 r. - turniej lanowy

Dodatkowo: 19 maja br (SOBOTA)., godz. 12.00

(Podwale 13, Warszawa, sala konferencyjna – I piętro)

Czy gry komputerowe mogą uczyć?  - wykład Kamila “HopE” Tarki – trenera sportów elektronicznych.

Wykład będzie dotyczył propagowania sportów elektronicznych w sposób profesjonalny, edukacji młodzieży z uświadamianiem jak wielkim zagrożeniem jest nieumiejętne korzystanie z internetu ze wskazaniem na zajęcia sportowe oraz pedagogiczne dając szansę ogólnego rozwoju młodego człowieka.

Wykład  kierowany przede wszystkim do rodziców,  pedagogów, doradców zawodowych i psychologów szkolnych.

Udział w turnieju jest płatny. Wpisowe 50 zł od drużyny (szczegóły w regulaminie turnieju)

Zapoznaj się z regulaminem turnieju...

Wydarzenie można śledzić na naszym facebooku - www.fb.com/SzkolaNaStarowce

Organizatorzy:

Patronat medialny:

perspektywy logo

Kontakt w sprawie turnieju:

Łukasz Hanas-Baran